Ndërlidhjet

PRISHTINË


Drejtori i organizatës joqeveritare amerikane USAID në Prishtinë, Dell Fajfer ka premtuar vazhdimin e ndihmës profesionale për Kuvendin e Kosovës gjatë vitit 2003.
Pas takimit me kryetarin e Kuvendit, Nexhat Daci ai tha se vitin e kaluar janë shënuar rezultate të shumta pozitive dhe do të bëhen përpjekje që viti 2003 të sjellë rezultate edhe më të mëdha.
XS
SM
MD
LG