Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ftuar presidentin Ibrahim Rugova, kryetarin e PDK-së, Hashim Thaçi dhe kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj në një takim ku do të diskutohej për funksionimin e qeverisë dhe përcaktimin e prioriteteve të përbashkëta për vitin 2003.
Kryeministri ka propozuar që takimi të mbahet në 13 janar në zyrën e tij, por asnjëri nga të ftuarit nuk është prononcuar ende lidhur me këte ftesë.
XS
SM
MD
LG