Ndërlidhjet

LONDËR


Rreth 500 kaseta origjinale të grupit legjendar britanik Beatles, të vjedhura gjatë viteve ’70, janë gjetur gjatë disa aksioneve të policsë në Britani dhe Hollandë.
XS
SM
MD
LG