Ndërlidhjet

RRAMALLAH


Udhëheqësi palestinez Jaser Arafat ka kërkuar nga militantët palestinezë se duhet të ndërpresin të gjitha sulmet kundër civilëve izraelitë, para zgjedhjeve të përgjithshme në Izrael.
Megjithatë dhe gjatë ditës së sotme ka pasur shkëmbime zjarri mes trupave izraelite dhe militantëve palestinezë.
XS
SM
MD
LG