Ndërlidhjet

JERUSALEM


Të paktën 8 palestinezë dhe dy izraelitë raportohet të jenë vrarë në dhunën e fundit në Izrael dhe territoret palestineze.
Në mesin e tyre janë dy të mitur palestinezë, që raportohet të jenë vrarë gabimisht, kur një helikopter izraelit shkrepi raketa në jug të Rripit të Gazës.
XS
SM
MD
LG