Ndërlidhjet

HAGË


Gjyqi kundër Sllobodan Millosheviqit, i akuzuar për gjenocid dhe krime kundër njerëzimit, për luftrat në Kosovë, Bosnjë dhe Kroaci është ndërprerë sërish për shkak të problemeve shëndetësore të të akuzuarit.
XS
SM
MD
LG