Ndërlidhjet

PARIS


Gjermania dhe Franca kanë qasje dhe vizion identik për krizën irakiane se duhet të ndiqet një zgjidhje plotike, ka deklaruar presidenti Jacques Chirac pas bisedimeve që kishte mbrëmë në Paris me kancelarin gjerman, Gerhard Schroeder.
XS
SM
MD
LG