Ndërlidhjet

BAGRAM


2 ushtararë amerikanë janë plagosur në lindje të Afganistanit si pasojë shpërthimit që erdhi nga një bicikletë ku gjendeshin lëndë shpërthyese.
Trupat janë plagosur ndërsa zhvillonin patrullimin e zakonshëm dhe ky është sulmi i dytë në ditët e fundit kundër trupave amerikane.
XS
SM
MD
LG