Ndërlidhjet

ZAMBOANGA – FILIPINE


200 forca speciale amerikane shtesë do të vendosen në jug të Filipineve për të aftësuar trupat vendase në operacionet e kundër terrorizmit.
Sipas burimeve amerikane janë sjellë dhe pasije të tilla që ndihmojnë vëzhgimin natën si dhe paisje komunikimi.
XS
SM
MD
LG