Ndërlidhjet

LONDËR


Policia britanike ka arrestuar tre meshkuj të moshës 28 –30 vjecare, bazuar në legjistalcionin për anti-terrorizëm. Të tre personat ishin tranzit në aeroportin e Londrës, por kombësitë dhe emrat e tyre nuk janë bërë publike.
XS
SM
MD
LG