Ndërlidhjet

KARACI


2 persona janë akuzuar për vrasje, terrorizëm dhe veprim në fshehtësi gjatë sulmit vetvrasës ku humbën jetën 11 inxhinierë francezë.
Sulmi ndodhi në Karaci, Pakistan, në maj të vitit të kaluar.
Policia po kërkon edhe të dyshuar të tjerë për sulmin në fjalë.
XS
SM
MD
LG