Ndërlidhjet

DAVOS


Një demonstratë e planifikuar për t’u mbajtur në Davos, në shenjë protestë ndaj aksioneve të mundshme ushtarake në Irak, ka dështuar, pasi policia zvicerane ka bllokuar rrugët që të cojnë në qendrën e skive, ku po mbahet dhe konferenca në të cilën po marrin pjesë mbi 20 kryetarë shtetesh dhe qeverish.
XS
SM
MD
LG