Ndërlidhjet

MOSKË


Teatri i Moskës, në të cilin disa muaj më parë ndodhi drama e pengjeve, është rihapur sërish, nën një dekorim të ri.
Priftërinjtë ortodoksë rusë kanë kënduar psallme, ndërsa janë shoqëruar dhe nga përfaqësues të komunitetit mysliman dhe hebrej.
XS
SM
MD
LG