Ndërlidhjet

LUGINA E PRESHEVËS


Gjatë natës së mbrëmshme dhe paradites së somte ka qenë e bllokuar nga forcat serbe aksi rrugor Bujanoc-Koncul.
Bllokimi i rrugës ka ardhur pas sulmit mbi një patrullë të policisë multietnike në të njëtin aks rrugor.
XS
SM
MD
LG