Ndërlidhjet

NISË


Një tren është aksidentuar në një nga tunelet alpine franceze, që lidh Francën me Italinë, duke shkaktuar vdekjen e dy pasagjerëve dhe plagosjen e 10 të tjerëve.
XS
SM
MD
LG