Ndërlidhjet

SHKUP


Qeveria e Maqedonisë ka shpërndarë formalisht njësitin kontroverz policor për ndërhyrje të shpejtë, të quajtur “Luanët”, kurse 600 nga 1200 pjesëtarët do të transferohen në njësite tjera policore dhe ushtarake, përfshirë edhe brigadën elite të kufitare të posaformuar, tha ministri i Brendshëm Hari Kostov.
XS
SM
MD
LG