Ndërlidhjet

TIRANË


Në stërvitjet që kanë për qëllim të ndihmojnë ushtrinë e Shqipërisë të arrijë standardet e NATO-s, marrin pjesë edhe dy luftanije të Shteteve të Bashkuara, Hari Truman dhe San Jacinto që ndodhen në Detin Adriatik, njofton Ministria shqiptare e Mbrojtjes.
Stërvitjet, që mbahen afër portit të Vlorës, filluan të shtunën e përfundojnë në 10 shkurt.
XS
SM
MD
LG