Ndërlidhjet

SHKUP


Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Maqedoni, Lorens Batler thotë se në ate vend të Ballkanit “nuk do të ketë pranverë të nxehtë”, kuse lufta ka mbaruar.
Ai ka theksuar se rrezik për Maqedoninë është gjendja e vështirë ekonomike dhe papunësia e madhe.
XS
SM
MD
LG