Ndërlidhjet

PODGORICË


Shqipëria dhe Mali i Zi vlerësojnë se situata e përgjithshme në Ballkan është “gjithnjë e më stabile”, duke i çmuar si jashtëzakonisht të rëndësishme përpjekjet e bashkësisë ndërkombëtare për zhvillimin e rajonit, u tha gjatë bisedimeve që kishte në Podgoricë ministri i Jashtëm shqiptar, Ilir Meta me zyrtarët më të lartë malazez.
XS
SM
MD
LG