Ndërlidhjet

SIDNEJ


9 vetë janë vrarë dhe 15 janë lënduar rëndë, në fatkeqësinë e një treni në Sidnej të Australisë.
Shkaqet përse 4 vagonët e trenit dolën nga binarët, ende nuk dihen.
XS
SM
MD
LG