Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti amerikan, George Bush, dhe kryeministri britanik, Tony Blair, kanë filluar bisedimet në Shtëpinë e Bardhë në përpjekje për të gjetur mënyrën më të mirë për carmatimin e Sadam Hyseinit.
Parashihet që në këto momente dy udhëheqësit të mbajnë një konferencë për shtyp.
XS
SM
MD
LG