Ndërlidhjet

BEJRUT


Sekretari i përgjithshëm i Ligës Arabe, Amr Musa arriti në Bejrut për bisedime me zyrtarët e Libanit lidhur me një samit arab dhe për situatën në Irak dhe në territoret palestineze.
Liderët arabë kanë shfqur brengosje se një luftë në Irak mund të destabilizonte mbarë rajonin.
XS
SM
MD
LG