Ndërlidhjet

LAGOS


Nga një shpërthim në qendrën tregëtare të Lagosit në Nigeri janë vrarë rreth 50 njerës, thonë dëshmitarë dhe media vendore, kurse objekti trekatësh ku ndodhej edhe një bankë gadi ka kolapsuar, por nuk pati raporte për shkaqet e shpërthimit.
XS
SM
MD
LG