Ndërlidhjet

SHKUP


Policia e Maqedonisë njofton se janë plagosur dy jugosllavë dhe një serb i Bosnjës gjatë një sulmi me granata dore ndaj banesës së tyre në Shkup në orët e mëngjezit.
Një zëdhënës i ministrisë së Brendëshme ka thënë se sulmi duket të jetë vepër kriminelësh, por nuk u qartësuan plotësisht rrethanat lidhur me sulmin.
XS
SM
MD
LG