Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtëpia e Bardhë ka hedhur poshtë njoftimet në disa media amerikane se Shtetet e Bashkuara dhe Britania e Madhe kërkojnë të kufizojnë inspektimet në Irak në 6 javë.
Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Ari Flajcër, ka pohuar se presidenti Bush nuk ka vendosur një kufi kohor për inspektimet.
XS
SM
MD
LG