Ndërlidhjet

SOFJE


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, George Robertson e ka anulluar vizitën në Bullgari të caktuar për ditën e premte, për shkak të obligimeve të tjera, bëhet e ditur nga Sofja.
Gjatë vizitës së tij në Bullgari Robertson kishte planifikuar të trajtonte çështjen e Irakut me liderët e Bullgarisë dhe me parlametarët e saj.
XS
SM
MD
LG