Ndërlidhjet

GAZA


Forcat izraelite shkatërruan shtëpinë e një militanti palestinez në Brezin e Gazës nën gërmadhat e të cilës është gjetur e vdekur gjyshja e tij.
Në Bregun Perëndimor, ushtarët izraelit kanë vrarë një polic palestinez dhe plagosur një tjetër gjatë operacioneve në Kalkila, pasi nuk ishin ndalur në thirrjen e tyre.
XS
SM
MD
LG