Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia e Kombeve të Bashkuara dhe paqëruajtësit e udhëhequr nga NATO kanë gjetur një sasi armësh në jug të Kosovës dhe kanë arrestuar dy shqiptarë pas bastisjes së mbrëmëshme të shtëpisë së tyre të dyshuar, njoftoi zëdhënësi i UNMIK-ut, Andrea Angeli.
XS
SM
MD
LG