Ndërlidhjet

BEOGRAD


Mbrëmë në shtëpinë e një oficeri të policisë serbe në fshatin Levosoj është hedhur një granatë dore që ka shkaktuar dëme, por jo viktima, kurse në Bujanoc u vra Selver Fazliu, pjestar i policisë sekrete serbe, thuhet në një komunikatë.
Qveria ka ndërmarrë hetime lidhur me vrasjen dhe sulmin me granata.
XS
SM
MD
LG