Ndërlidhjet

JERUSALEM


Gjatë dhunës së fundit në Bregun Perëndimorë dhe në Brezin e Gazës raportohet se janë vrarë dy izraelitë dhe dy palestinezë.
Dy izraelitët u vranë nga një sulm palestinezësh afër Nablusit, kurse dy sulmuesit palestinezë janë vrarë nga izraelitë.
XS
SM
MD
LG