Ndërlidhjet

SHKUP


Zyrtari i NATO-s në Shkup, Nicholas Biegman dhe zëdhënësi i ministrisë maqedonase të Mbrojtjes, Marjan Gjurovski thanë se grupe kriminale që janë aktive në disa rajone të Maqedonisë nuk paraqesin kërcënim serioz për stabilitetin e vendit.
XS
SM
MD
LG