Ndërlidhjet

ISLAMABAD


India ka akuzuar ambasadorin pakistanez në këtë vend se ka financuar grupet separatiste në rajonin problematik të Kashmirit.
Ministria e jashtme pakistaneze ka hedhur poshtë akuzat si qesharake dhe të pabaza.
XS
SM
MD
LG