Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Së paku 10 ushtarë rusë kanë vdekur si pasojë e sulmeve nga grupet cecene dhe shpërthimet e minave në 24 orët e fundit.
XS
SM
MD
LG