Ndërlidhjet

BERLIN


Gjermania dhe Franca po punojnë në një iniciativë të përbashkët për shmangien e luftës në Irak, njoftojnë agjencitë e lajmeve.
Sipas planit të mundshëm, një forcë e Kombeve të Bashkuara do të dërgohej në Irak me qëllim të garantimit se ai vend i ka asgjësuar armët për shkatërrim në masë, thuhet në këto njoftime.
XS
SM
MD
LG