Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shërbimi sekret serb i sigurisë ka shpartalluar mbrëmë në periferi të Beogradit një bandë që prodhonte drogën dhe ka arrestuar 30 persona dhe konfiskuar prodhime të gatshme dhe lëndë kimike në vlerë prej 10 milion euro.
Shefi i policisë së Beogradit, Millan Obradoviq ka thënë se agjentët konfiskuan lëndë kimike për prodhimin e drogës dhe dy milion tableta të gatshme për eksportim në Lindjen e Largët.
XS
SM
MD
LG