Ndërlidhjet

JERUSALEM


Tre militantë palestinezë janë vrarë sot gjatë një sulmi ndaj postblokut të ushtrisë izraelite që ruan një vendbanim kolonësh izraelitë në Rripin e Gazës si dhe janë plagosur lehtë katër ushtarë izraelitë.
XS
SM
MD
LG