Ndërlidhjet

PODGORICË


Në Mal të Zi po mbahen zgjedhjet e përsëritura presidenciale, në të cilat kandidati me gjasa më të mëdha për të fituar, Filip Vujanoviq, sërish ballafaqohet vetëm me sfidën e apatisë së votuesve dhe bojkotimin nga blloku kryesor opozitar.
XS
SM
MD
LG