Ndërlidhjet

JERUSALEM


Aktivistët izraelit për të drejtat e njeriut kërkuan sot nga Gjykaty Supreme e Izraelit që të urdhërojë qeverinë që të furnizojë me gas-maska edhe palestinezët në Bregun Perëndimor dhe në Brezin e Gazës para ndonjë sulmi të mundëshëm nga Iraku.
XS
SM
MD
LG