Ndërlidhjet

BOGOTA


Së paku 10 persona janë vrarë dhe 22 të tjerë janë plagosur gjatë ditës, si pasojë e një shpërthimi në një zonë të banuar në jugperëndim të vendit.
XS
SM
MD
LG