Ndërlidhjet

BAGDAD


I dërguari i Papa Gjon Pali i Dytë, kardinali Roger Etchegaray, takoi në Bagdad presidentin irakian dhe tha se Saddam Huseini ishte i "relaksuar" nga rezultatet e kryeinspektorëve të Kombeve të Bashkuara për armatimin që raportuan dje.
XS
SM
MD
LG