Ndërlidhjet

KAJRO


Ministri i Jashtëm irakien, Naji Sabri ka thënë në Kajro se Iraku është i lirë nga armët për zhdukje në masë dhe ka akuzuar Uashingtonin për përdorim të asaj që e quajti keqinformim për justifikimin e luftës për naftën e Irakut.
XS
SM
MD
LG