Ndërlidhjet

HELSINKI


Kancelari gjerman, Gerhard Schroeder, gjatë vizitës në Finlandë ka thënë se ende ka gjasa për Irakun që të eliminojë pa luftë armët për zhdukje në masë dhe se inspektorëve të armatimit duhet t'u jepet më shumë kohë për të kompletuar misionin e tyre.
XS
SM
MD
LG