Ndërlidhjet

DENVER/SHTETET E BASHKUARA


Redaktorët e revistave më të njohura shkencore në botë, si "Science", "Nature" dhe "The Lancet", kanë vendosur që të fshijnë nga studimet e publikuara hollësitë, të cilat mund të ndihmojnë terroristët të prodhojnë armë biologjike.
XS
SM
MD
LG