Ndërlidhjet

PESHAUAR


Përmes një letre që besohet të jetë e udhëheqësit taleban, Mulla Omar, kërkohet nga afganët që të fillojnë luftën e shenjtë kundër Shteteve të Bashkuara dhe qeverisë në Kabul.
Letra në fjalë ka mbërritur në disa media pakistaneze.
XS
SM
MD
LG