Ndërlidhjet

SHKUP


Zëdhënësi i qeverisë së Maqedonisë ka bërë të ditur se një person është ndaluar lidhur me sulmin me bombë kundër gjykatës në Strugë.
Sipas të njëjtave burime janë dhe pesë të dyshuar të tjerë, që mendohet se janë të përfshirë në sulmin e mësipërm, por nuk ka informacione shtesë.
XS
SM
MD
LG