Ndërlidhjet

SOFJE


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, George Robertson, gjendet në Bullgari, si pjesë e një turneu në vendet që do t'i bashkangjiten Aleancës.
Ministri i jashtëm bullgar informoi kreun e NATO-s mbi përgatitjet e vendit të tij për anëtarësi në këtë organizatë dhe qëndrimin bullgar mbi krizën irakene.
XS
SM
MD
LG