Ndërlidhjet

UASHINGTON


Si pasojë e një stuhie të orëve të fundit shtresa e dëborës ka shkuar në 65 centimetra, në pjesën më të madhe në lindje të shteteve të Bashkuara, përfshirë Uashingtonin, Virxhinian, Merilend, Pensilvaninë, Nju Xhersin dhe Nju Jorkun. Deri tani janë shënuar 12 viktima si pasojë e motit të keq.
XS
SM
MD
LG