Ndërlidhjet

PODGORICË


Kryeprokurorja e Tribunalit të Kombeve të Bashkuara për krime lufte pëprfundoi bisedimet në Beograd dhe në Podgoricë dhe deklaroi se nga autoritetet malazeze ka marrë garancione se do të arrestojnë të arratisurit të akuzuar nga Gjykata e Hagës, të cilët mund të gjendeshin në territorin e Malit të Zi.
XS
SM
MD
LG