Ndërlidhjet

SHKUP


Kryeprokuroja e Gjykatës së Hagës, Carla del Ponte, gjendet në Maqedoni. Shkupi është qendresa e saj e fundit në turneun ballkanik të nisur pak ditë më parë.
Del Ponte do të takohet me zyrtarët më të lartë maqedonas, përfshirë dhe kryeministrin e vendit, Branko Cërvenkovski.
XS
SM
MD
LG