Ndërlidhjet

QUETA – PAKISTAN


Së paku 12 njerëz, mes të cilëve 3 fëmijë, kanë vdekur si pasojë e një aksidenti automobilistik në Pakistan, mes një autobusi me pasagjerë dhe një automjeti transporti mallrash.
XS
SM
MD
LG